طراحی قالب اختصاصی وردپرس با قیمت بسیار مناسب

تاریخ: 18 مهر 1398

طراحی قالب وردپرس یکی از خدمات اصلی ما در بیاوردپرس می باشد. کارشناسان ما دارای تجربه چندین ساله در ایده پردازی، طراحی و پیاده سازی انواع مختلفی از قالب های حرفه ای وردپرس و راه اندازی استارتاپ ها و بیزینس های آنلاین معتبر می باشند.

رضایت کامل مشتریان ما در گرو پیاده سازی حرفه ای، رعایت استانداردهای تحت وب، ایجاد طرح های مدرن و گرافیکی، رعایت نکات سئوی تکنیکال، قیمت بصرفه و مناسب، پشتیبانی کامل و بلندمدت و … بوده است. لذا تمام تمرکز خودمان را بر مشتری مداری و تجربه لذت بخش مشتریان قرار داده ایم و خوشحالیم که تمام مشتریان ما پس از اتمام پروژه نیز پیوندشان را با ما قطع نکرده و بر حسب اعتمادی که ایجاد کرده ایم، کارهای دیگری را نیز به ما سپرده اند.

تماس با ما

طراحی قالب اختصاصی وردپرس در بیاوردپرس چه مزایایی دارد؟

ایده اصلی ما در بیاوردپرس ارائه خدمات حرفه ای و متمایز می باشد. ما تلاش می کنیم نواقص این حوزه و ارائه دهندگان این خدمت در بازار را شناسایی کنیم و سپس برای آنها راه حل مناسبی پیدا کنیم. این راه حل ها تبدیل به سیاست های اساسی و متمایز ما در بیاوردپرس شده اند و خودمان را ملزم به رعایت تمامی آن قوانین کرده ایم.

 

ایجاد قرارداد معتبر رسمی و کاملا قابل پیگیری قانونی

یکی از دغدغه های اساسی در انجام پروژه های مختلف، به ثمر نشستن درست پروژه بر اساس تعهدات می باشد. برای اطمینان کامل طرفین از تعهدات مذاکره شده، یک قرارداد معتبر رسمی نوشته شده و تمامی نیازهای کارفرما به آن پیوست می شود و ما ملزم به انجام تمام آن ها می باشیم.

این قرارداد به صورت کامل قابل پیگیری قانونی می باشد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. نیازهای خواسته شده، هزینه و نحوه پرداخت آن، زمان تحویل و مراحل پیاده سازی، مناسبات امنیتی و حریم خصوصی، جریمه دیرکرد و … در متن قرارداد و پیوست آن خواهد آمد.

با عقد قرارداد معتبر رسمی، خیالتان را از انجام تعهداتی که شده است راحت می کنیم

wordpress-theme-design

قیمت استاندارد و بسیار بصرفه

برای رعایت حال مشتریان و با توجه به اوضاع اقتصادی فعلی، سیاست بیاوردپرس بر ارائه قیمت ها و تعرفه های مناسب می باشد تا مشتریان عزیز بتوانند کسب و کار اینترنتی خود را راه انداخته و یا توسعه دهند. این قیمت ها به صورت کاملا کارشناسی و بر اساس امکانات درخواست شده و تخمین زمان موردنیاز محاسبه می شود.

ما تلاش می کنیم پروژه های محول شده را به صورتی انجام دهیم تا هیچ مشکلی در هیچ جای سیستم پیش نیاید و در آینده متقبل هزینه های اضافی برای رفع مشکلات نشوید.

یکبار هزینه کنید، یک عمر استفاده کنید.

 

ایده پردازی در طرح گرافیکی قالب

طرح گرافیکی قالب شما توسط متخصص گرافیک و نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ، ایلوستریتور، ایکس دی و … ایجاد خواهد شد. گرافیست ما دارای ایده های متنوعی در ایجاد المان های زیبای بصری می باشد.

تمامی المان های طرح گرافیکی قالب شما با رعایت تمام نکات تجربه کاربری (ux) و زیبایی بصری (ui) و اصول رنگ شناسی، طراحی و جای گذاری خواهد شد. طرح شما به صورت کاملا مدرن و با طراحی متریال دیزاین لایت پیاده شده که جذابیت بسیاری برای کاربران دارد و تجربه شیرین و لذت بخشی را برای آنها فراهم می کند که خود باعث ماندگاری و گشت و گذار بیشتر در سایت شما و تمایل بیشتر برای خرید و استفاده از محصول یا خدمت شما خواهد شد.

هر کاربر سایت را مشتری شما خواهیم کرد …

wordpress-theme-design

استانداردنویسی کدها و استفاده از آخرین پترن ها

تجربه چند ساله ما در پیاده سازی قالب های وردپرس و داشتن اطلاعات کامل پیرامون آخرین استانداردهای زبان های برنامه نویسی و تسلط کامل به هسته وردپرس و برنامه نویسی استاندارد ساخت قالب، باعث می شود قالب شما را به صورت کاملا استاندارد پیاده سازی نماییم.

رعایت این استانداردها امروزه از جهات گوناگونی مورد اهمیت می باشد. مهم ترین دلیلی که یک قالب باید کاملا استاندارد نوشته شود، عملکرد درست تمام سیستم، سازگاری با پلاگین های مختلف و امکان توسعه نامحدود قالب می باشد.

همچنین موتورهای جستجو نیز توجه زیادی به نحوه نوشتن کدهای سایت می کنند و چگونگی استفاده از دستورات برای آن ها بسیار مهم می باشد و این خود دلیل محکمی برای رعایت کامل استانداردهای تحت وب می باشد.

قالبی استاندارد داشته باشید تا بتوانید هر چقدر که خواستید آن را توسعه دهید

 

رعایت تمام نکات سئو تکنیکال صفحه برای ارتقای serp

برای اینکه بتوانید محصول یا خدمت خود را به مشتریان ارائه دهید، لازم است مشتریان از سایت شما بازدید کنند. یکی از مهمترین مرجع های جذب مشتری، موتور جستجوی گوگل می باشد.

موتور جستجوی گوگل دارای معیارهایی برای رتبه بندی وبسایت ها در کلمه کلیدی می باشد. بخش مهمی از این معیارها مربوط به طراحی قالب می باشد. مانند استانداردنویسی کدها، سرعت بالای صفحه، واکنش گرا بودن سایت و …

ما طی پروژه های مختلفی که انجام داده ایم و با توجه به تاثیر رعایت این معیارها در رتبه بندی صفحات، تمامی آن ها را در پیاده سازی قالب های جدید اختصاصی رعایت می کنیم و از جنبه فنی خیال شما راحت خواهد بود.

با خیال راحت به تولید محتوای با کیفیت بپردازید و بخش فنی را به ما واگذار نمایید.

wordpress-theme-design

تحویل به موقع پروژه راس زمان تعیین شده در قرارداد

قطعا هر مشتری عزیز یک برنامه زمانی و هدفمند برای ایجاد و یا توسعه کسب و کار آنلاین خود دارد و قصد دارد دقیقا در زمان تعیین شده، اموری که مدنظر دارد رقم بخورد.

تحویل به موقع یکی از ارکان و سیاست های بیاوردپرس می باشد و چنانچه در قرارداد نیز ذکر خواهد شد، متعهد می شویم که پروژه شما دقیقا راس زمان مقرر به صورت کامل تحویل شما شود و زمان بندی و برنامه ریزی شما دچار اختلال نگردد.

قالب خودتان را دقیقا سر وقت تحویل بگیرید و کارتان را به موقع شروع کنید

 

پشتیبانی و دیباگ کامل پس از اتمام پروژه

یکی از مهمترین مراحل در پروسه راه اندازی یک سایت، مرحله پشتیبانی و دیباگ می باشد. اگرچه ما متعهد می شویم که هیچ اشکالی در هیچ جای قالب وجود نداشته باشد، ولی گاها خطاهایی هنگام استفاده از قالب بروز می کند. در واقع گاهی اوقات خطاها خودشان را هنگام استفاده از قالب نشان می دهند. در حالی که در هنگام پیاده سازی اثری از آن ها نبود.

در اینصورت ما مطابق قرارداد موظف هستیم بلافاصله خطای ایجاد شده را رفع کرده تا شما بتوانید از سایتتان به درستی استفاده کنید.

نگران خطاهای قالب بعد از طراحی نباشید. ما تا رفع کامل آنها کنارتان هستیم

wordpress-theme-design

توسعه نامحدود پروژه در آینده

فضای اینترنت یک فضای توسعه و قابل رشدی می باشد. هر چقدر در این فضا کار کنید، نیاز بیشتری به بهتر شدن و توسعه را احساس می کنید. قطعا شما بعد از مدتی کار کردن، نیازهای بیشتری را خواهید یافت و ایده های جدیدتری به ذهنتان می رسد.

برای ایجاد این تغییرات، بهترین کار استفاده از طراح قالب می باشد. چون اشراف کامل به کدها داشته و می تواند هر تغییری را در مدت کوتاهی انجام دهد.

ما در توسعه و ایجاد تغییرات جدید قالب در کنارتان هستیم و زمان زیادی را به کار شما اختصاص می دهیم. ما اعتقاد داریم باید هم در ایجاد یک کسب و کار موفق و هم در توسعه آن شما را یاری کنیم .

قالب اختصاصی خود را هر چقدر می خواهید توسعه دهید

 

مراحل پیاده سازی قالب اختصاصی وردپرس

ما برای کنترل و مدیریت بهتر پروژه ها و همچنین اطلاع بیشتر مشتری از پروسه پیاده سازی و دریافت نظرات او در حین پروژه، کل پروسه را به پنج بخش اساسی تقسیم کرده ایم.

طبیعتا بخش بندی این پروسه می تواند ارتباط بهتری بین طرفین ایجاد نموده و احتمال خطا و بازگشت به عقب را کمتر می کند. در واقع قبل از اینکه کاری اضافه یا اشتباه انجام شود، کارفرما آن را متذکر می شود و اصلاحات لازم صورت می گیرد.

قالب اختصاصی، قالبی است که همه کدهای آن از اول و به صورت کاملا بهینه نوشته می شوند.

 

مرحله اول: مذاکره اولیه پیرامون امکانات و طرح درخواستی

اولین قدم ارتباط شما با ماست. ما سعی کرده ایم با استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، تا حد ممکن خدمات خودمان را به هموطنانمان معرفی کنیم. همچنین ما راه های ارتباطی زیادی را ایجاد کرده ایم تا هیچ محدودیتی برای ارتباط با ما نداشته باشید.

پس از اینکه با ما مرتبط شدید، لازم است در مورد دو مسئله، اطلاعاتی تقریبا کامل را به ما ارائه نمایید. اول طرح درخواستی و سمپل های مدنظر و دوم امکانات یا ویژگی های موردنیاز قالب.

این دو مورد اساس و معیار تعیین زمان موردنیاز و هزینه لازم برای پیاده سازی قالب شما می باشند. در واقع اولین چیزی که در نظر گرفته می شود، تخمین زمان مورد نیاز می باشد و بر حسب آن هزینه لازم نیز تعیین می شود.

پس از اینکه زمان و هزینه پروژه مورد قبول شما قرار گرفت، قرارداد پروژه به همراه پیوست امکانات درخواستی توسط طرفین امضا شده و پروژه پس از انجام پیش پرداخت، رسما استارت میخورد.

wordpress-theme-design

مرحله دوم: پیاده سازی طرح گرافیکی قالب

طرح گرافیکی قالب توسط گرافیست حرفه ای انجام می شود. طی مذاکره ای که به صورت پیوسته با طراح خواهید داشت، تمامی نیازها و علایق گرافیکی خود را به او منتقل می نمایید. همچنین سمپل های طراحی و سایت های مشابه که مورد علاقه شماست را به او معرفی می کنید.

پس از دریافت نیازهای اولیه شما، گرافیست ما شروع به ایده پردازی و خلق المان های زیبا بر اساس تجربه کاربری خواهد کرد و کار او عملا آغاز می شود. ارتباط پیوسته شما با طراح باعث می شود در جریان تمام جزئیات طرح قرار گیرید و انتقادات و پیشنهادات خود را بیان کرده و در طرح قالب طلب نمایید.

این مرحله تا رضایت کامل شما از طرح درخواستی و پیاده شدن نیازهای شما ادامه خواهد داشت. زمانی که طرح اتمام یافت و مورد قبول شما واقع شد، وارد مرحله سوم یعنی کدنویسی استاتیک قالب می شود.

 

مرحله سوم: کدنویسی استاتیک قالب

اکنون زمان آن است که طرح گرافیکی ایجاد شده، توسط کدنویس فرانت اند، به صورت استاتیک کدنویسی شود. این بخش با استفاده از زبان های زیر پیاده خواهد شد:

 • html5
 • css3
 • bootstrap4
 • jquery
 • و کتابخانه های دیگر بر حسب نیاز پروژه

قالب استاتیک به صورت کاملا رسپانسیو طراحی می شود و در تمامی دستگاه ها و سیستم ها به درستی نمایش داده خواهد شد. قالب استاتیک باید دقیقا مشابه طرح درخواستی ایجاد شود. پس از طراحی هر صفحه، کدنویس، صفحه را به شما نشان داده و نظرات خود را به او منتقل می کنید. اگر مشکلی در پیاده سازی طرح وجود داشت، کدنویس آن را برطرف می کند.

در نهایت پس از کدنویسی تمام صفحات، تایید نهایی توسط شما انجام شده و کار وارد مرحله بعد می شود.

حدود 70 درصد کاربران وبسایت ها، با موبایل از آن دیدن می کنند. طراحی واکنش گرا یک ضرورت است

wordpress-theme-design

مرحله چهارم: برنامه نویسی و داینامیک کردن قالب

در این مرحله برنامه نویسی و داینامیک کردن قالب انجام می شود. قالب استاتیک پیاده شده باید با سیستم مدیریت محتوای وردپرس سازگار شود. شما باید بتوانید از پنل وردپرس کلیه بخش های قالب را مدیریت کنید. بدون اینکه وارد بخش کدها شوید.

بهینه نوشتن برنامه و نوشتن کدها بر اساس استانداردهای وردپرس در این مرحله خیلی مهم است. چون قالبی که غیراستاندارد باشد، برای توسعه آن دردسرهایی ایجاد می شود، سازگاری زیادی با پلاگین های مختلف نخواهد داشت، از نظر امنیت مطمئن نخواهد بود، سرعت قابل توجهی نخواهد داشت و مشکلات عدیده دیگر.

خوشبختانه متخصصان ما سابقه چند ساله در برنامه نویسی وردپرس دارند و تمامی استاندارد های لازم را به صورت کاملا تضمین شده در برنامه نویسی رعایت می کنند و جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

 

مرحله پنجم: نصب، بهینه سازی، پشتیبانی

قالب شما اکنون با موفقیت طراحی و پیاده سازی شده است. اکنون باید در هاست و دامنه شما سیستم مدیریت محتوای وردپرس نصب شده و سپس قالب بر روی آن بارگذاری شود.

علاوه بر اینکه بیشتر نکات بهینه سازی در هنگام کدنویسی رعایت خواهد شد، اما لازم است بعضی نکات را در سایت واقعی و دامنه و هاست اصلی بررسی نماییم. در این مرحله تست آخر کلیه ی امکانات و تایید سازگاری کامل با فضای جدید انجام می شود و در صورتی که خطایی مشاهده گردید، اقدام به رفع آن خواهد شد.

کلیه پروژه های ما شامل 6 ماه پشتیبانی رایگان جهت رفع کلیه ی خطاهای احتمالی و مشکلات پیش آمده می باشند و ما در این فرصت کاملا در کنارتان هستیم. ضمنا اگر قصد توسعه وبسایت خود را دارید، با تعیین زمان و هزینه مجدد، تمامی آن ها قابل انجام خواهد بود.

wordpress-theme-design

تعرفه طراحی قالب اختصاصی وردپرس چگونه است؟

چنانچه پیشتر ذکر کردیم، با توجه به اوضاع اقتصادی فعلی، سیاست بیاوردپرس، ارائه قیمت های مناسب و در توان مشتریان می باشد. ما تا حد توان سعی داریم در عین حفظ کیفیت کار و خدمات عالی، قیمت های واقعی و استاندارد لحاظ کنیم تا مشتریان عزیز بتوانند بدون هیچ نگرانی برای سفارشات خود اقدام نمایند.

نحوه پرداخت هزینه پروژه

پرداخت هزینه پروژه ها در بیاوردپرس، منبطق بر مراحل پیاده سازی پروژه می شود که در بالا به صورت کامل توضیحات آن ارائه گردید و به صورت زیر خواهد بود:

 1. پیش پرداخت: قبل از مرحله طرح گرافیکی و همزمان با عقد قرارداد، لازم است 20 درصد مبلغ پروژه را به حساب ما واریز نمایید. شروع پروژه زمانی است که پیش پرداخت انجام گردد.
 2. مرحله گرافیکی: پس از اتمام کامل طرح گرافیکی، لازم است 20 درصد دوم پروژه را واریز نمایید. طرح گرافیکی پس از پرداخت این مرحله، تحویل داده می شود.
 3. مرحله کدنویسی استاتیک: پس از کدنویسی استاتیک قالب، 20 درصد سوم پروژه را به حساب ما واریز می نمایید. در این مرحله نیز پس از پرداخت، قالب استاتیک تحویل شما داده خواهد شد.
 4. مرحله برنامه نویسی قالب: پس از برنامه نویسی قالب شما، 30 درصد چهارم را به حساب ما واریز می نمایید. قالب برنامه نویسی شده تحویل داده می شود.
 5. پس از نصب و پایان پروژه: 20 درصد آخر هزینه پس از نصب و پیاده سازی قالب پرداخت داده خواهد شد.

 

برای اطلاع از آخرین قیمت ها با ما تماس بگیرید

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

 • احمدی گفت:

  باسلام و احترام

  من نیاز به یک قالب وردپرس مشابه لنیک زیر دارم ، در صورتی که امکان طراحی دارید هزینه و زمان انجام آن را بفرمائید

  https://www.oneplus.com/7pro#/

  باتشکر